Kontakt oss

Chat

Ta kontakt med oss på chat og få svar innen 60 sekunder!
Åpningstider: Mandag – fredag : 08:00-16:00

Start chat

Hovedkontor og administrasjon

Tlf: 4000 6330
Kundeservice epost: kundeservice@citymaid.no
Regnskap epost: regnskap@citymaid.no

CityMaid Hjemmeservice AS
Adresse:Nedre Kalbakkvei 88 D, 1081 Oslo

Org.nr: NO948 283 697MVA

Trenger du et skreddersydd tilbud?

Ønsker du heller å få et skreddersydd tilbud før du bestemmer deg for å bestille, kan du fylle ut vårt skjema via knappen under.
Få et tilbud >>

Oslo/Akershus

Nedre Kalbakkvei 88, D 1081 Oslo

Tlf.nr. direkte: 4831 5860
Epost: oslo@citymaid.no

Gå til landingssiden

Drammen

Lierstranda 82, 3414 Lier

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: drammen@citymaid.no

Gå til landingssiden

Sarpsborg

Knut Bryns vei 9, 1722 Sarpsborg

Tlf.nr. direkte: 4831 5865
Epost: fredrikstad@citymaid.no

Gå til landingssiden

Sandefjord

Søndre Kullerød 4A, 3241 Sandefjord

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: vestfold@citymaid.no

Gå til landingssiden

Stavanger

Luramyrveien 19, 4313 Sandnes

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: stavanger@citymaid.no

Gå til landingssiden

Kristiansand

Leireheia 3, 4641 Søgne

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: kristiansand@citymaid.no

Gå til landingssiden

Bergen

Fabrikkgaten 3, 5059 Bergen

Tlf.nr. direkte: 4831 5862
Epost: bergen@citymaid.no

Gå til landingssiden

Trondheim

Østre Rosten 84F, 7075 Tiller

Tlf.nr. direkte: 4831 5864
Epost: trondheim@citymaid.no

Gå til landingssiden

Hanne Nordhagen
Daglig leder
Bente Gustavsen
Økonomi og IT leder
Vibeke Scavenius
Leder for Markedsføring og kommunikasjon
Rita Helene Franzen
Operativ leder
Line Mercedes Åramnes
Leder kvalitet og utvikling
Joanna Smaga
Avdelingsleder Oslo flyttevask og Sarpsborg
Sirlyca Päll
Avdelingsleder Oslo nord
Wioletta Igielska
Avdelingsleder Oslo vest
Raluca Stan
Avdelingsleder Drammen og Sandefjord
Ulla Hauan
Avdelingsleder Bergen
Monika Tomaszewska
Avdelingsleder Stavanger og Kristiansand
Merete Dybvik
Avdelingsleder Trondheim
Mona Lien
Regnskap