Kontakt oss

Chat

Ta kontakt med oss på chat og få svar innen 60 sekunder!

Åpningstider:
Mandag – fredag : 08:00-16:00

Start chat

Hovedkontor og administrasjon

Tlf: 4000 6330
Tilbud epost: tilbud@citymaid.no
Regnskap epost:regnskap@citymaid.no

CityMaid Hjemmeservice AS
Adresse:  Nedre Kalbakkvei 88 D, 1081 Oslo

Org.nr: NO948 283 697MVA

Avd. Oslo >> /Akershus >>

Nedre Kalbakkvei 88 D
1081 Oslo

Tlf.nr. direkte: 4831 5860
Epost: oslo@citymaid.no

Avd. Drammen >>

Lierstranda 82
3400 Lier

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: drammen@citymaid.no

Avd. Sarpsborg >>

Knut Bryns vei 9
1722 Sarpsborg

Tlf.nr. direkte: 4831 5865
Epost: fredrikstad@citymaid.no

Avd. Sandefjord >>

Søndre Kullerød 4A,
3241 Sandefjord

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: vestfold@citymaid.no

Avd. Stavanger >>

Porsmyrveien 1
4314 Sandnes

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: stavanger@citymaid.no

Avd. Kristiansand >>

Leireheia 3
4641 Søgne

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: kristiansand@citymaid.no

Avd. Bergen >>

Fabrikkgaten 3
5059 Bergen

Tlf.nr. direkte: 4831 5862
Epost: bergen@citymaid.no

Avd. Trondheim >>

Østre Rosten 84F
7075 Tiller

Tlf.nr. direkte: 4831 7279
Epost: trondheim@citymaid.no

Hanne Nordhagen
Daglig leder
Bente Gustavsen
Økonomi og IT leder
Vibeke Scavenius
Leder for Markedsføring og kommunikasjon
Rita Helene Franzen
Operativ leder
Line Mercedes Åramnes
Leder kvalitet og utvikling
Sirlyca Päll
HR-leder Oslo
Joanna Smaga
Avdelingsleder Oslo og Sarpsborg
Raluca Stan
Avdelingsleder Drammen og Sandefjord
Wioletta Igielska
Avdelingsleder Trondheim
Ulla Hauan
Avdelingsleder Bergen
Monika Tomaszewska
Avdelingsleder Stavanger og Kristiansand
Mona Lien
Regnskap