Kontakt oss

Adresser og direkte telefon nr til CityMaid

Du må gjerne kontakte oss direkte på en av følgende måter:

Tlf: 4000 6330 eller på tilbud@citymaid.no

Hovedkontor og administrasjon

CityMaid Hjemmeservice AS
Adresse: Gotaasalléen 9-11 | 2050 Jessheim
Org.nr: NO948 283 697MVA

Hanne Nordhagen
Daglig leder
Bente Gustavsen
Økonomi og IT leder
Vibeke Scavenius
Markedsføring
Mona Lien
Regnskap
Grete Farestveit
Regionsjef Østlandet
Rita Helene Franzen
Distriktsleder Stavanger
Geir Negård
Distriktsleder Trondheim
Mette-Mari Mikkelsen
Distriktsleder Bergen
Line Mercedes Åramnes
Leder kvalitet og opplæring
Sirlyca Päll
Distriktsleder Drammen

Økonomiavdelingen

Telefon 47 92 99 88
Mailadresse: regnskap@citymaid.no

Avdelingskontorene

Avd. Oslo >> /Akershus >>

Nedre Kalbakkvei 88 D
1081 Oslo

Tlf.nr. direkte: 4831 5860
Epost: oslo@citymaid.no

Avd. Drammen >>

Lierstranda 82
3400 Lier

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: drammen@citymaid.no

Avd. Østfold >>

Doktor Johnsens gate 6
1725 Sarpsborg

Tlf.nr. direkte: 4831 5865
Epost: fredrikstad@citymaid.no

Avd. Stavanger >>

Porsmyrveien 1
4314 Sandnes

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: stavanger@citymaid.no

Avd. Bergen >>

Fabrikkgaten 3
5059 Bergen

Tlf.nr. direkte: 4831 5862
Epost: bergen@citymaid.no

Avdeling Trondheim >>

Østre Rosten 84F
7075 Tiller

Tlf.nr. direkte: 4831 5864
Epost: trondheim@citymaid.no