Kontakt oss

Kundeservice

Ta kontakt med oss på chat og få svar innen 60 sekunder!

Åpningstider:
Mandag - fredag : 08:00-16:00

kundeservice@citymaid.no

Start chat

Telefon

+47 4000 6330

Åpningstider:
Mandag - fredag : 08:00-16:00

Ring oss

Adresse

CityMaid HjemmeService AS
Nedre Kalbakkvei 88 D, 1081 Oslo
Org.nr: NO948 283 697MVA

Fakturaspørsmål: regnskap@citymaid.no

Finn oss

Våre avdelinger

Bergen

Vågsgaten 12, 5160 Laksevåg
Tlf.nr. direkte: 4831 5862
Epost: bergen@citymaid.no

Se landingsside

Drammen

Lierstranda 82, 3414 Lier
Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: drammen@citymaid.no

Se landingsside

Kristiansand

Leireheia 3, 4641 Søgne
Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: kristiansand@citymaid.no

Se landingsside

Oslo/Viken

Nedre Kalbakkvei 88, D 1081 Oslo
Tlf.nr. direkte: 4831 5860
Epost: oslo@citymaid.no

Se landingsside

Sandefjord

Søndre Kullerød 4A, 3241 Sandefjord
Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: vestfold@citymaid.no

Se landingsside

Sarpsborg

Knut Bryns vei 9, 1722 Sarpsborg
Tlf.nr. direkte: 4831 5865
Epost: fredrikstad@citymaid.no

Se landingsside

Stavanger

Luramyrveien 19, 4313 Sandnes
Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: stavanger@citymaid.no

Se landingsside

Trondheim

Østre Rosten 84F, 7075 Tiller
Tlf.nr. direkte: 4831 5864
Epost: trondheim@citymaid.no

Se landingsside

Ledelsen

Rita

Rita Helene Franzen
Daglig leder
rita@citymaid.no

Vibeke

Vibeke Scavenius
Markeds- og kommunikasjonssjef
vibeke@citymaid.no

Line

Line Mercedes Åramnes
Leder for strategi, innovasjon og forretningsutvikling
line@citymaid.no

Monika

Monika Pesta
Økonomisjef
monika@citymaid.no