Kontakt oss

Adresser og direkte telefon nr til CityMaid

Du må gjerne kontakte oss direkte på en av følgende måter:

Tlf: 4000 6330 eller på tilbud@citymaid.no

Org.nr: NO948 283 697MVA

Work with us?

Apply now! CityMaid have 8 departments in Norway and we are always looking for new service employees.

Read more here >>

Økonomiavdelingen

Telefon 4000 6330
Mailadresse: regnskap@citymaid.no

Avdelingskontorene

Hovedkontor og administrasjon

CityMaid Hjemmeservice AS
Adresse:  Nedre Kalbakkvei 88 D,
1081 Oslo

Avd. Oslo >> /Akershus >>

Nedre Kalbakkvei 88 D
1081 Oslo

Tlf.nr. direkte: 4831 5860
Epost: oslo@citymaid.no

Avd. Drammen >>

Lierstranda 82
3400 Lier

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: drammen@citymaid.no

Avd. Sarpsborg >>

Knut Bryns vei 9
1722 Sarpsborg

Tlf.nr. direkte: 4831 5865
Epost: fredrikstad@citymaid.no

Avd. Sandefjord >>

Søndre Kullerød 4A,
3241 Sandefjord

Tlf.nr. direkte: 4831 5861
Epost: vestfold@citymaid.no

Avd. Stavanger >>

Porsmyrveien 1
4314 Sandnes

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: stavanger@citymaid.no

Avd. Kristiansand >>

Leireheia 3
4641 Søgne

Tlf.nr. direkte: 4831 5863
Epost: kristiansand@citymaid.no

Avd. Bergen >>

Fabrikkgaten 3
5059 Bergen

Tlf.nr. direkte: 4831 5862
Epost: bergen@citymaid.no

Avd. Trondheim >>

Østre Rosten 84F
7075 Tiller

Tlf.nr. direkte: 4832 0814
Epost: trondheim@citymaid.no

Hanne Nordhagen
Daglig leder
Bente Gustavsen
Økonomi og IT leder
Vibeke Scavenius
Leder for Markedsføring og kommunikasjon
Rita Helene Franzen
Operativ leder
Line Mercedes Åramnes
Leder kvalitet og utvikling
Sirlyca Päll
HR-leder Oslo
Joanna Smaga
Avdelingsleder Oslo og Sarpsborg
Raluca Stan
Avdelingsleder Drammen og Sandefjord
Wioletta Igielska
Avdelingsleder Trondheim
Ulla Hauan
Avdelingsleder Bergen
Monika Tomaszewska
Avdelingsleder Stavanger og Kristiansand
Mona Lien
Regnskap